4 patarimai, kaip apsaugoti įmonės IT sistemas

 

Pasak Tarptautinės duomenų korporacijos (angl. International Data Corporation arba IDC), kompiuterių prastova mažoms įmonėms gali kainuoti iki  427 USD (376,08 EUR) per minutę, o 80% vidutinių įmonių šiais metais patirs nesėkmių IT srityje. Įmonės savininkai neprivalo būti IT specialistai, kad užtikrintų teisingą sistemos, programinės įrangos ir kompiuterių veiklą. Atsiradus debesims, virtualus IT palaikymas tapo daug lengvesnis. Programinė įranga bei techninė įranga atnaujinama daug paprasčiau, todėl susitvarkyti su IT tapo daug lengviau nei bet kada. Todėl mažos įmonės sutaupo tikrai nemažai pinigų ir laiko, gaudamos specializuotą IT palaikymą.

Žemiau rasite keturis paprastus ir ekonomiškus būdus, kurie padės įmonės savininkams neatsilikti nuo technologijų:

Pasinaudokite debesimi:

Brangūs, energiją švaistantys serveriai daugeliui įmonių visiškai nereikalingi. Debesies paslaugų teikėjai siūlo patikimesnę ir geriau apsaugotą IT palaikymo alternatyvą už mažesnę kainą. Apsvarstykite failų saugyklas („OneDrive“, „Dropbox“) ir elektroninio pašto alternatyvą („Office 365“, „G-Suite“). Tai leis verslui išlaikyti elektroninius laiškus ir beveik iš bet kur pasiekti failus.

 

Apsaugokite savo sistemą:

Sukurti saugų verslą nėra labai sudėtinga. Be to, tai tikrai nereikalaus įdėti daug laiko ir pastangų. Pirmiausia, atnaujinkite antivirusinę programinę įrangą, įjunkite užkardą, sukurkite saugų belaidžio interneto tinklą. Patikrinkite, ar jūsų įmonės svetainė apsaugota apsaugos sertifikatais (SSL). Taip pat kartais pakeiskite administratoriaus slaptažodžius techninėje įrangoje. Nepamirškite spausdintuvų, interneto kamerų ir interneto maršrutizatoriaus. Rekomenduojame sukurti daugiau nei 8 simbolių slaptažodžius su simbolių ir didžiųjų raidžių deriniu.

 

Mokykite kolegas:

Statistiškai ne technologijos, o žmonės sukelia daug problemų IT srityje. Todėl sukurkite saugią kibernetinę aplinką, nes būtent tai padeda išvengti daugybės IT problemų. Stiprūs slaptažodžiai ir priminimai darbuotojams, kad nespaustų ant įtartinų nuorodų, gautų į elektroninį paštą. Be to, sistemingai atnaujinkite programinę įrangą, prašykite to IT palaikymu užsiimančią įmonę, arba bandykite tai atlikti patys.

 

Tinkamo dydžio IT palaikymas:

Didelės sutarties sudarymas su paslaugų teikėju yra ne vienintelis (ir ne geriausias) pasirinkimas smulkiajam verslui. Pirmiausia, siūlome įgyvendinti mūsų pirmus tris siūlomus būdus ir tik po to ieškoti papildomos IT pagalbos. Tačiau rinkitės tik tą, kuri tiks pagal jūsų reikalavimus. Dabar galite rinktis užsakomąsias, prenumeratas ir sutarčių parinktis, kurios suteikia daugiau lankstumo ir padeda jūsų augančiam verslui sukurti tam tikrą IT kultūrą be streso.

 

Tinkamo dydžio IT palaikymui yra labai svarbus prijungtų prietaisų skaičius. Daugelis IT valdomų paslaugų teikėjų moka tūkstančius dolerių ar eurų mokesčių ir pageidauja didesnių klientų su pastoviomis pajamomis. Dėl šios priežasties mažų ir vidutinių įmonių veikla pasilieka su gaunama priežiūra iš personalo, kuris gali turėti ribotas žinias arba visiškai nežino apie naujausias ir ekonomiškiausias IT technologijas. Tai sukelia daugybę IT trikdžių, po kurių įmonės tampa dar labiau pažeidžiamos kibernetinėmis grėsmėmis ir kompiuterių prastovoms.

Įsidėmėkite, kad IT palaikymui nereikia, kad kas nors būtų jūsų biure, ypač tada, kai įmonės turi visą programinę įrangą debesyje. Neseniai atliktas Gartner tyrimas parodė, kad daugiau kaip 90 % ar net daugiau galutinio vartotojo problemų galima išspręsti nuotoliniu būdu.

Gera žinia yra ta, kad pagalba visai kompiuterijos sričiai yra lengvai prieinama. Pareikalavus,  IT įmonės turi galimybę teikti pagalbą 24/7, siūlydamos vartotojo apsaugą ir pasirengusios paaiškinti tam tikrus sprendimus be sudėtingų terminų ar žargono. Su IT palaikymo sistema, įmonių savininkai gali dėl nieko nesijaudinti ir sutelkti visą dėmesį į verslą.

Turite klausimų dėl IT sistemų priežiūros? Nelaukite kol įvyks duomenų praradimas ar patirsite rimtus sistemų trikdžius.
Kreipkitės jau dabar ir mes Jums patarsime kaip apsaugoti savo įmonės IT ūkį.
[email protected] arba 8-659-22259
Edvinas Jucikas
Verified
Labai, saunus vyrukai :} Vasara nusipirkus kompiuteri prieme greitai, patare ir suinstaliavo viska kas reikalinga kompiuteryje. Nutikus problemai, esant man uzsienyje paskambinus ir jiems per nuotoli prisijungus sutvarke gedima! Rekomenduoju! Paslaugus, saziningi, ir nusimanantys savo darba zmones!
Edvinas Jucikas
2021-01-14
Klaudijus Petruskevicius
Verified
Puikiai dirbantys profesionalai. Dar Kaune nebuvome sutikę operatyviau ir kokybiškiau dirbančių kompiuterių specialistų. Ne tik kad patys atlieka darbus nepriekaištingai, bet ir ištaisė klaidas, ką buvo mums pridarę kitoje firmoje. Kainos ir kokybės santykis! Rekomenduoju.
Klaudijus Petruskevicius
2021-01-14
Deimante
Verified
Super aptarnavimas! Iškart atnešus kompiuterį apžiūrėjo problemą ir ne tik, negaili savo laiko, pataria ir profesionaliai dirba. Nuo šiol lankysiuosi tik čia :) Ačiū
Deimante
2021-01-13
Agneta Gustienė
Verified
Operatyviai atliko svo darbą
Agneta Gustienė
2021-01-11
Laima G.
Verified
Labai ačiū darbuotojams už gerą ir profesionalų darbą! Tikri profai! Mandagus, greitas aptarnavimas. Tikrai rekomenduoju :)
Laima G.
2021-01-08
Irena Karkauskiene
Verified
LABAI GERAS ,MALONUS IR PRPOFESIONALUS APTARNAVIMAS.REKOMENDUOJU SIUOS MEISTRUS.
Irena Karkauskiene
2021-01-08
Ruta Noreikaite
Verified
Labai malonūs ir paslaugūs vyrukai, matosi kad turi ilgametę patirtį ir išmano savo darbą.
Ruta Noreikaite
2021-01-07
Marius Jonikaitis
Verified
Gerai ir greitai remontuoja kompiuterius.
Marius Jonikaitis
2021-01-06
Diana Rimdzeviciene
Verified
Puikiai atliktas darbas karantino metu tiesiog už ačiū! Rekomenduoju
Diana Rimdzeviciene
2020-12-29
Eglė Mirklienė
Verified
Greitai ir kokybiškai išspręstos kompiuterio problemos. Dėkoju Jums!
Eglė Mirklienė
2020-12-29
Call Now Button+37065922259