Yra daug kalbama apie SMB (angl. Server Message Block – IBM ir Microsoft sukurta tinklinė failų sistema bei tinklo protokolas) poreikį, kuris padėtų imtis skaitmeninės transformacijos. Taip pat yra svarbu kalbėti apie tai, kaip atrodo skaitmeninė transformacija ir kokią naudą teikia įmonėms.

Daugelis iš SMB, išgirdę frazę „skaitmeninė transformacija“ išsigąsta – sudėtingi kodai, programinės įrangos projektavimo ir įgūdžių rinkiniai, kurioms įmonės neturi lėšų.

SMB taip pat gali nesikeisti arba tiesiog nežinoti kaip suteikti pirmenybę skaitmeniniam transformavimui ir modernizavimui, turint ribotą biudžetą ir kitus prioritetus.

Tačiau tai yra klaida. Pasirinkę tinkamą metodą ir teisingas technologijas, jūsų verslas gali lengvai įeiti į skaitmeninį amžių (programavimo žinios nereikalingos), savo tempu ir be padidėjusio biudžeto.

Kodėl viską pakeisti yra taip sunku?

Seni darbo įpročiai galbūt ir yra labai patogūs. Tačiau faktas, kad kai kurie darbo etapai reikalauja rankinio darbo, darbo su popieriais ar fizinio darbo, kurie gali kainuoti tūkstančius eurų ar dolerių ir šimtus darbo valandų.

Tipiškai dauguma mažų įmonių naudoja elektronines skaičiuokles, elektroninius laiškus ir informacijos rinkimo, sekimo ir saugojimo formas. Pavyzdžiui, darbo laiko lapai, kur pildo darbuotojų išdirbtas valandas (angl. timesheets), darbo užmokesčio sąnaudos ir sutartys. Tačiau tai yra procesas, kuris užima daug laiko, gali turėti daug klaidų ir yra lengvai pažeidžiamas, todėl rizikuojate prarasti duomenis.

Rankiniu būdu atliekami darbai (pavyzdžiui, pildomos anketos) rodo standartizacijos ir atskaitomybės trūkumą. Darbuotojai, pildantys popierines anketas, užpildo tik tuos laukelius, kuriuos nori. Neretai praleidžia privalomus laukelius, todėl rezultatų skaičiavimai kartais būna netikslūs arba tikslumas kelia daug abejonių.

Tai yra neoptimali darbo eiga, kuri turi prastas įžvalgas. Jūsų įmonėje saugomi duomenys gali turėti vertingos informacijos, jei sugebėsite ją tinkamai valdyti. Pavyzdžiui, inventorizacijos duomenys gali padėti nustatyti, kurių gaminių jūs neturite. Tačiau duomenų pusėjimo trukmės  (angl. half – life) laikas yra 30 minučių. Iki to laiko, kai tai užfiksavote, įvedėte ją į kitą sistemą ir tapo naudinga diagrama, jos vertė sumažėjo.

Skaitmenizacija vyksta visose technologijose

Skaitmeninė transformacija gali išspręsti daugelį šių klausimų. Tai nesukels galvos skausmo, kodavimo, programavimo problemų ar darbuotojų nepasitenkinimo. Tai paprasta, panaši į mobiliųjų programų technologiją, su kuria jūsų darbuotojai ir verslo bendrasavininkai yra iš dalies susipažinę.

Šiandien lengvai naudojamos, debesų sistema grindžiamos, mobiliosios programos padeda SMB padidinti produktyvumą. Tokiu būdu galėsite pamiršti popierines formas, nes jos bus perkeltos į išmaniuosius telefonus ar planšetinio kompiuterio programas, kurios sukurs svarbios informacijos rinkimo ir dalijimosi procesą jūsų versle. Kiekvienas patikrinimas, laiko kortelė (angl. time card) ar sudarytas sąrašas bus užpildytas iš ten, kur jūs esate, ir nusiųstas tiesiai į debesį. Iš ten informacija galės būti eksportuojama į įvairias „Backforce“ sistemas – nuo „Salesforce“ iki „QuickBooks“.

Naudojimo galimybės ir programų prieinamumas yra begalinis. Nuo mobiliųjų programų „įdarbinimo“, kurie leidžia peržiūrėti potencialius darbuotojus dėl įvairių veiksnių (pavyzdžiui, asmeninio dalyvavimo ir prisitaikymo darbe) iki mobiliųjų sudarytų sąrašų, kurie leidžia valdyti savo saugos programą ir pagreitina atsakymų laiką į galimus įspėjimus.

Geresnėms įžvalgoms – skaitmenizuoti duomenų srautai

Kiekvieną iš šių programų galima pasiekti iš vienos platformos ir pritaikyti pagal konkrečius poreikius. Jums nereikės įsigyti papildomų sprendimų iš kelių tiekėjų skirtingoms jūsų verslo funkcijoms – mobilūs procesai galės būti sukurti per kelias minutes. Dėl pažangios integracijos galėsite importuoti duomenis į kitas sistemas ir gauti vertingas įžvalgas.

Pavyzdžiui, jei atliekate reguliarius saugos patikrinimus ir kontrolinė vėliavėlė rodo problemą, tai automatiškai bus įrašoma į kitą prijungtą darbo paraišką ir siunčiama sutvarkyti technikui. Visa tai atsitinka vadinamuosiuose užkuluose ir yra siunčiama per debesų integraciją.

Skaitmenizuokite savo greičiu

Skaitmeninė transformacija neįvyksta per vieną naktį. Geriausias dalykas, kad kai naudojatės mobiliaisiais prietaisais automatizuojant darbus, jie palaiko iteracinį metodą. Skaitmenizaciją pradėkite nuo vieno veiksmo, kurį naudojate kasdien – pavyzdžiui, nuo sąskaitų faktūrų formų arba prekių sutarčių. Sudarykite informacijos sąrašą, kur turėsite užfiksuoti – privaloma ir neprivaloma, įskaitant nuotraukas, parašus, kainas, GPS informaciją, laiko žymas ir kt. Dabar jūs esate pasiruošę kurti savo formą, naudodami esamą šabloną arba pritaikyti jį savo poreikiams.

Mobilios platformos ir aplikacijos siūlo paprastus būdus, kaip automatizuoti darbo eigą ir modernizuoti verslą. Greičiausiai jūs susidursite su sudėtingomis situacijomis ar vidiniu prieštaravimu. Tačiau atsiminkite, kad skaitmenizavę savo verslą, padarysite daug patogesniu savo klientams ir pačiam verslui.

 

Turite klausimu kaip tinkamai apsaugoti ir valdyti įmonės duomenis? Nelaukite kol įvyks kritinių duomenų praradimas ar nutekėjimas.
Kreipkitės jau dabar ir mes Jums patarsime kaip apsaugoti savo duomenis!
[email protected] arba 8-659-22259
Justina Zykeviciute Laugks
Puikiai sutvarkė ne vieną kompiuterį
Justina Zykeviciute Laugks
2024-05-12
DogeEyes DogeMinds
Lb gerai ir pigiai patvarke kompa. Tikrai atsidave savo darbui
DogeEyes DogeMinds
2024-05-06
Paulius Vainoras
Puikus aptarnavimas. Specialistas puikiai atlieką savo darbą.
Paulius Vainoras
2024-02-23
Jeremiah Stephen
Good man and great service. I got my MacBook fixed in seconds. I’m a foreigner and this is my first time repairing gadgets in Lithuania, I highly recommend this shop.
Jeremiah Stephen
2024-01-23
Lina Survilaitė
Puikiai sutvarkė nešiojamo kompiuterio "besižiojantį" ekraną. Greitas, kokybiškas darbas. Rekomenduoju!
Lina Survilaitė
2024-01-09
Marius Smaidziunas
👍
Marius Smaidziunas
2024-01-09
Darlit
Malonūs žmonės ir gerai taiso. Gali netgi patarti kaip padaryt pačiam jėgų pasitikite savim =)
Darlit
2023-12-27
Vincas Lečkauskas
Puikiai, greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą suteikiamos paslaugos. Labai malonus, žmogiškas ir mylintis savo darbą specialistas. Rekomenduoju!
Vincas Lečkauskas
2023-10-15
Tadas Meškauskas
Šie žmonės tikrai gerai nusimano, ką daro. Kompiuteris sutaisytas greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju!
Tadas Meškauskas
2023-09-25
+37065922259