Biuro atnaujinimai, kurie padės išlikti versle 2020 metais

Su naujų metų pradžia atėjo daug gandų apie prekinius ženklus ir verslą.  Iš „Gillette“ skelbimo, kuris suskaldė vartotojus, žadėdamas užmegzti ryšį per 5G tinklą, yra aišku, kad geriausios klientų praktikos yra labai pakitusios, palyginus su ankstesniais laikais.

Jei vis dar pasitikite pasenusiais principais ir technologijomis, kurios buvo populiarios prieš penkerius metus, atėjo laikas atsinaujinti. Įpusėjus 2019 metams norime pateikti įžvalgas, ką jūsų versle reikia atnaujinti ar visiškai pakeisti ir įvesti naujus standartus, kurie užtikrins jūsų įmonės saugų augimą ateinančiais 2020 metais.

Nežinote nuo ko pradėti? Štai 6 atnaujinimai jūsų biurui, kurie padės užtikrintai siekti sėkmės 2020metais.

Technologiniai atnaujinimai

  1. Analitiniai įrankiai (angl. Analytics tools)

Yra labai lengva nurašyti, kitaip kalbant nenaudoti didžiųjų duomenių (angl. Big data) mažam verslui. Galbūt jūs manote, kad nedidelė vartotojų bazė nesuteikia pagrindo segmentacijai ar analizei arba jus sulaiko per didelės išlaidos.

Tačiau mažai kas gali paneigti, kad duomenys yra visų verslų ateitis. Nesvarbu, ar turite daug klientų, jūsų įmonė turės naudos iš to, kad galės pateikti informaciją apie tai, kas veikia arba kas jiems neveikia.

Kai kurios pagrindinės analitinės organizacijos, tokios kaip SAS, pradėjo teikti sprendimus mažoms įmonėms. Todėl yra daug lengviau ir greičiau rasti įrankius, atitinkančius jūsų poreikius, kurie padės analizuoti jūsų klientų duomenis ir padės ateityje pasiūlyti sprendimus specializuotus jiems.

  1. Biuro komunikacija

Bendravimas yra viena iš tų sričių, kurios išryškina spragas tarp senųjų ir naujųjų technologijų. Jaunesni vartotojai tikisi, kad komunikaciją su įmonėmis galės užmegzti internetu, bet 65% vartotojų nori bendravimo su įmonėmis telefonu. Tai rodo, kad įmonės turi stengtis dvigubai.

Interneto įrankių paplitimas beveik kiekviename komunikacijos elemente leis užtikrinti jūsų verslo esminius dalykus — verslo puslapis, aktyvus dalyvavimas jūsų klientams svarbiuose socialiniuose tinkluose ir patikima telefono sistema — už gana mažas išlaidas. Didžioji dalis interneto įrankių padeda augti verslui.

  1. Išmaniosios / Automatizuotos technologijos

Automatizacijos pritaikymas gali turėti daug kliūčių, tačiau su kiekvienais metais jų mažėja. Tuo pačiu, auga ir pažangių technologijų apimtys, o tai reiškia, kad automatizacija tampa praktišku būdu didinant įmonės efektyvumą.

Tikslus dirbtinio intelekto ir automatizacijos taikymas turėtų būti pritaikytas ir jūsų verslo poreikiams. Jeigu turite daug asmeninių susitikimų, protinga planavimo programa greičiausiai bus geriau už „Facebook“ pokalbių svetainę. Išmanieji jutikliai geriau prisitaikys prie gamybos, o protingas padėjėjas geriau dirbs mažame biure. Peržiūrėkite, kas atima jūsų laiką, o tada suraskite technologijas, kurios galėtų padėti tai suvaldyti.

Politikos ir praktikos atnaujinimai

  1. Nuotolinio darbo politika

Nuotolinis darbas pastaruosius kelerius metus buvo karšta tema, kuri iki šiol kelia diskusijas. Jeigu jūsų įmonės dabartinė nuotolinio darbo politika yra pasenusi (arba jeigu to dar neturite), įtraukite tai į ateinančių kitų metų prioritetų sąrašą. Dabartiniai darbuotojai įvertins lanksčias darbo sąlygas ir tokiu būdu galėsite pritraukti daugiau talentų, jeigu remsite darbuotojus už darbovietės ribų.

  1. Kibernetinio saugumo protokolai

Kita ypatingai karšta tema, kurios svarba greičiausiai išaugs 2019 metais, yra kibernetinis saugumas. Šiuo metu kibernetinis saugumas yra labai svarbus. Gal net ir daugiau, palyginus su praėjusiais metais ar porą metų atgal, atsižvelgiant į naujų kibernetinių kanalų, tokių kaip 5G, augimą. Jeigu jūsų įmonė galvoja, kad išvengs pažeidimų arba turimi įrankių saugos elementai atliks darbą, verčiau keiskite savo mąstymą jau dabar.

Atidžiau peržiūrėkite, kaip jūs prižiūrite klientų duomenis. Tik po to galėsite nustatyti ir įvykdyti protokolus, kurie apsaugos duomenis. Praneškite klientams apie veiksmus, kuriuos atlikote apsaugant jų duomenis, ir pristatykite planą, kurio imsitės duomenų pažeidimo atveju.

  1. Viešųjų ryšių planas

Rūpinkitės ne tik kibernetiniu saugumu, bet ir įmonės viešaisiais ryšiais. Verslo atstovai vis daugiau pradeda kalbėti apie socialinį poveikį. Net jei neturite jokių suplanuotų iniciatyvų, yra reali galimybė, kad jūsų komanda turės greitai reaguoti į nenumatytą sutrikimą. Nepagailėkite ir skirkite tam laiko.

Korporatyvinė atmosfera greitai keičiasi, bet šiais metais jūs dar turite puikią galimybę investuoti į judrius, besikeičiančius įrankius ir politiką. Tai, ką jūs dabar sukūrėte modernizuodami savo techniką ir mąstyseną, lems jūsų organizacijai sėkmę ne tik šiais metais, bet ir tolimoje ateityje.

 

 

 

Turite klausimu kaip tinkamai optimizuoti jūsų verslą? Nelaukite!
Kreipkitės jau dabar!
[email protected] arba 8-659-22259
Edvinas Jucikas
Verified
Labai, saunus vyrukai :} Vasara nusipirkus kompiuteri prieme greitai, patare ir suinstaliavo viska kas reikalinga kompiuteryje. Nutikus problemai, esant man uzsienyje paskambinus ir jiems per nuotoli prisijungus sutvarke gedima! Rekomenduoju! Paslaugus, saziningi, ir nusimanantys savo darba zmones!
Edvinas Jucikas
2021-01-14
Klaudijus Petruskevicius
Verified
Puikiai dirbantys profesionalai. Dar Kaune nebuvome sutikę operatyviau ir kokybiškiau dirbančių kompiuterių specialistų. Ne tik kad patys atlieka darbus nepriekaištingai, bet ir ištaisė klaidas, ką buvo mums pridarę kitoje firmoje. Kainos ir kokybės santykis! Rekomenduoju.
Klaudijus Petruskevicius
2021-01-14
Deimante
Verified
Super aptarnavimas! Iškart atnešus kompiuterį apžiūrėjo problemą ir ne tik, negaili savo laiko, pataria ir profesionaliai dirba. Nuo šiol lankysiuosi tik čia :) Ačiū
Deimante
2021-01-13
Agneta Gustienė
Verified
Operatyviai atliko svo darbą
Agneta Gustienė
2021-01-11
Laima G.
Verified
Labai ačiū darbuotojams už gerą ir profesionalų darbą! Tikri profai! Mandagus, greitas aptarnavimas. Tikrai rekomenduoju :)
Laima G.
2021-01-08
Irena Karkauskiene
Verified
LABAI GERAS ,MALONUS IR PRPOFESIONALUS APTARNAVIMAS.REKOMENDUOJU SIUOS MEISTRUS.
Irena Karkauskiene
2021-01-08
Ruta Noreikaite
Verified
Labai malonūs ir paslaugūs vyrukai, matosi kad turi ilgametę patirtį ir išmano savo darbą.
Ruta Noreikaite
2021-01-07
Marius Jonikaitis
Verified
Gerai ir greitai remontuoja kompiuterius.
Marius Jonikaitis
2021-01-06
Diana Rimdzeviciene
Verified
Puikiai atliktas darbas karantino metu tiesiog už ačiū! Rekomenduoju
Diana Rimdzeviciene
2020-12-29
Eglė Mirklienė
Verified
Greitai ir kokybiškai išspręstos kompiuterio problemos. Dėkoju Jums!
Eglė Mirklienė
2020-12-29
Call Now Button+37065922259